«فروشگاه محصولات ملی بنیاد فاطمی» ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از سایر خدمات، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.


برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس و شماره تلفن مورد نیاز است و کلیه فعالیت‌های
«فروشگاه محصولات ملی بنیاد فاطمی» قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مسئولیت هرگونه مشکل در مراحل ارسال، برعهده مشتری می باشد.


مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و
«فروشگاه محصولات ملی بنیاد فاطمی» تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.


همچنین فروشگاه ممکن است برای ارتباط با مشتریان و بهینه سازی محتوای فروشگاه از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.


«فروشگاه محصولات ملی بنیاد فاطمی
»
هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.


«فروشگاه محصولات ملی بنیاد فاطمی» برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.